POZOR - změna v harmonogramu otevírání škol!!!

26.05.2020 13:28

přestože se v manuálu vydaném MŠMT hovořilo o tom, že speciální školy zůstanou uzavřené až do konce školního roku, přesně po třech týdnech došlo opět ke změně!

Speciální školy se mohou otevřít již v pondělí 1. 6. a to I. stupeň, vše je ale plně v kompetenci ředitele školy. Po konzultaci se zřizovatelem školy a obdobnými okolními školami jsme se rozhodli, že celou školu (I.i II. stupeň) otevřeme až o týden později - v pondělí 8. 6. 2020!!!

Škola ovšem bude fungovat pouze v omezeném režimu: začátek vyučování v 8:30, konec v 11:00!

Vařit ve škole se také nebude!

Vzhledem k tomu, že docházka do školy je pouze dobrovolná, zvažte prosím, jestli vaše dítě do školy umístíte nebo ne a toto sdělte třídním učitelům, kteří vás budou telefonicky kontaktovat.

Konzultační dny a hodiny zůstávají stále stejné - každé úterý od 10:00 - 11:00.

Děkujeme za spolupráci a pochopení.